Verenigingsbureau

Het Verenigingsbureau ondersteunt de vereniging in het realiseren van haar missie, visie en strategische doelstellingen. Dit doet zij door Bestuur, Innovatieteams, Kernteams en Communities te ondersteunen in de uitvoering van hun taken. Verder faciliteert het Verenigingsbureau de activiteiten die de NVVK voor haar leden uitvoert.

  • Herbert Zilverentant

    directeur NVVK
    h.zilverentant@nvvk.eu

  • Joeri Eijzenbach

    juridisch beleidsadviseur
    j.eijzenbach@nvvk.eu

  • Anja Gosman-Nolen

    officemanager
    a.gosman@nvvk.eu

  • Anke Nicolai

    communicatieadviseur
    a.nicolai@nvvk.eu

  • Marianne Oostrik

    senior beleidsadviseur
    m.oostrik@nvvk.eu

  • Kosta Skliris

    senior beleidsadviseur
    k.skliris@nvvk.eu

  • Karen Stoffels-Montfoort

    senior beleidsadviseur
    k.stoffels@nvvk.eu

  • Linda van Vliet

    Procesmanager Samenwerking Schuldeisers
    l.vanvliet@nvvk.eu

  • Daisy Warmerdam

    Secretaresse
    secretariaat@nvvk.eu

Naar boven