Verenigingsbureau

Het Verenigingsbureau ondersteunt de vereniging in het realiseren van haar missie, visie en strategische doelstellingen. Dit doet zij door Bestuur, Innovatieteams, Kernteams en Communities te ondersteunen in de uitvoering van hun taken. Verder faciliteert het Verenigingsbureau de activiteiten die de NVVK voor haar leden uitvoert.

  • Yvon van Houdt

    directeur
    y.vanhoudt@nvvk.eu

  • Mathil Gelens

    Community en communicatie adviseur
    m.gelens@nvvk.eu

  • Anja Gosman-Nolen

    officemanager
    a.gosman@nvvk.eu

  • Marianne Oostrik

    senior beleidsadviseur
    m.oostrik@nvvk.eu

  • Janine Ottenhof

    juridisch beleidsadviseur
    j.ottenhof@nvvk.eu

  • Kosta Skliris

    senior beleidsadviseur
    k.skliris@nvvk.eu

  • Karen Stoffels-Montfoort

    projectmedewerker
    k.stoffels@nvvk.eu

  • Daisy Warmerdam

    Secretaresse
    secretariaat@nvvk.eu

Naar boven